dust8

Jaké/které kapely mají nějaká alba ve spolupráci se symfonickým orchestrem?

Vím zatím jen o dvou albech Metallicy a ty stojí za poslech.

Odpovědi
ten který je

Průkopníky takových hudebních počinů jsou Deep Purple.
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=Ufm4NHTXVSg&ab­_channel=Marco­Aguilar

Schluker

Takovych kapel a hudebniku je nepreberne mnozstvi. Krome zminovsnych treba jeste Kiss, Meatlof, Eric Clapton, Eltohn John, Roger Waters, Hilltop Hoods, Scorpions, Nightwish, Aerosmith… je toho fakt hodne :)

elkon

Slovo jaký, používáme podle pravidel českého pravopisu, pouze v souvislosti s vlastnostmi daného subjektu. A které kapely, nemusíme chodit daleko: třeba Čechomor, Lucie, nebo také parádní koncert Anety Langerové.

seraphico

Septicflesh

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Rog

Sabaton, Nightwish :)