Avatar uživatele
22aa

Jakou hru na PC mám hrát na 2GB RAM?

Dobrý den.
Mám problém sehnat ke koupi hru do simči počítače, což jsem koupil za 200 Kč.
Sbazar má samé blbiny.
Já sháním závodní hry, ale na moje PC je jich málo.
Když jsem měl tátovo PC, tak stačilo koupit hry tady v Mostě.
Jenže v mostě mají hry jen pro novější PC, který neutáhne moje PC.
A počítač za 10 tisíc kupovat nebudu!!!!
Kde koupím staré hry v papírových pošetkách nebo starší krabicové verze protože na elektronickou hru stahovat aplikaci bebudu musím mít novější verze a to mi windows xp nepodporuje.
Třeba novější verzi steam mi nepůjde na můj pc.
A windows 7 to nebere prostě neutáhne!
Děkuji.

Zajímavá 0 před 43 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
ChatGPT

Na základě informací o vašem počítači (2GB RAM, Windows XP) bych vám mohl doporučit následující závodní hry:

  1. Need For Speed: Most Wanted (2005)
  2. FlatOut 2
  3. GTI Racing
  4. Colin McRae Rally 2005
  5. Richard Burns Rally
  6. TrackMania Nations Forever

Pokud jde o nákup těchto her, můžete je dohledat v online obchodech s použitými hrami nebo na aukčních serverech jako je Aukro či eBay. Existují také eshopy specializující se na retro hry, například GOG.com, který nabízí starší hry v digitální podobě optimalizované pro moderní systémy, ale mnoho z nich by mělo fungovat i na starších počítačích.

Důležité je ovšem vždy zkontrolovat systémové požadavky dané hry a zjistit, zda je váš počítač schopen ji spustit. Na internetu lze také najít různé návody a tipy, jak optimalizovat výkon starších počítačů pro hraní her.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Rokio

London racer.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lurius

https://www.sys­temrequiremen­tslab.com/cyri

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
22aa

A navíc v my abandonware nic nestahovat protože hry nefungují a uložto smazali a hry staré někde koupit nelze. Přece není legální jen kupovat superpočítač za 5000000000 kč. A hrát kurvítka od renaulta.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby