SaraLiska

Jakou motorku byste doporučili holce (162 cm, 42 kg)?

Zdravím, jsem holka (162 cm, 42 kg), je mi 16 let, dokázal by mi někdo poradit nějakou motorku? Nejlépe za rozumnou cenu, dekuji.

Odpovědi
Kelt

Nejlépe žádnou. Pořiď si kolo nebo koloběžku a třeba elektro. Nebo kolečkové brusle. Rodiče ti to schvalují? V tomto věku je to dost nebezpečné.

Arne1

To záleží na tom, jak brzy se chceš stát dárkyní orgánů. Pokud na to spěcháš, tak co nejsilnější.

elkon

Pro začátek něco jako Babetu. Podobných je na trhu dost.

Mildanek72

LONCIN VENUS,Jincheng 110–19 Ronda,HONDA INNOVA,HONDA SUPER CUB 125CCM,HONDA Wave 110i,Yamaha Sirius,naučís se řadit,4-kvalty,4-takty,pohon ŘETĚZEM žádnej variátorhnus,mo­torkoskůtry SE SPOLEHLIVÝMI MOTORY SUPER CUB 50–125CCM
Min.výkon s maximálním využitím,lehký,SPO­LEHLIVÝ,spotře­ba okolo 2–2,5lbenz.nat.95/100km rychlost rovina 70–95km/h podle typu kubatury a zvolených převodů.moje zkušenosti během 9-ti let ježdění:135 500km­.průměrná rychlost těchto strojů je mezi 50–75km/h.

Dochy

Nic si z toho nedělej, někteří si myslí, že když chceš sednout na motorku, musíš hned frajeřit. Vhodný typ neporadím, na 350ccm teď stejně pokud se nemýlím jezdit nemůžeš, takže to k blbostem snad moc svádět nebude.

Arne1

Kolegyně takhle přišla o dceru. Milá, rozumní holka. Už není.

Dochy

Mám takhle vyjmenovat všechny tragédie z mého okolí? Třeba kluk co šel hezky způsobně po krajnici domů? Hodnej, šikovnej, no a také už není.
Najdi si babku Černou Kroniku v Ať žijí duchové… 😉

SaraLiska

Nechci se obhajovat, ale budu. Frajeřit opravdu nehodlám a zemřít můžu miliony jinými způsoby, děkuji za názor