Avatar uživatele
SaraLiska

Jakou motorku byste doporučili holce (162 cm, 42 kg)?

Zdravím, jsem holka (162 cm, 42 kg), je mi 16 let, dokázal by mi někdo poradit nějakou motorku? Nejlépe za rozumnou cenu, dekuji.

Zajímavá 0 před 1531 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Kelt

Nejlépe žádnou. Pořiď si kolo nebo koloběžku a třeba elektro. Nebo kolečkové brusle. Rodiče ti to schvalují? V tomto věku je to dost nebezpečné.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Arne1

To záleží na tom, jak brzy se chceš stát dárkyní orgánů. Pokud na to spěcháš, tak co nejsilnější.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Pro začátek něco jako Babetu. Podobných je na trhu dost.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mildanek72

LONCIN VENUS,Jincheng 110–19 Ronda,HONDA INNOVA,HONDA SUPER CUB 125CCM,HONDA Wave 110i,Yamaha Sirius,naučís se řadit,4-kvalty,4-takty,pohon ŘETĚZEM žádnej variátorhnus,mo­torkoskůtry SE SPOLEHLIVÝMI MOTORY SUPER CUB 50–125CCM
Min.výkon s maximálním využitím,lehký,SPO­LEHLIVÝ,spotře­ba okolo 2–2,5lbenz.nat.95/100km rychlost rovina 70–95km/h podle typu kubatury a zvolených převodů.moje zkušenosti během 9-ti let ježdění:135 500km­.průměrná rychlost těchto strojů je mezi 50–75km/h.

Upravil/a: Mildanek72

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Dochy

Nic si z toho nedělej, někteří si myslí, že když chceš sednout na motorku, musíš hned frajeřit. Vhodný typ neporadím, na 350ccm teď stejně pokud se nemýlím jezdit nemůžeš, takže to k blbostem snad moc svádět nebude.

před 1531 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Arne1

Kolegyně takhle přišla o dceru. Milá, rozumní holka. Už není.

před 1531 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Dochy

Mám takhle vyjmenovat všechny tragédie z mého okolí? Třeba kluk co šel hezky způsobně po krajnici domů? Hodnej, šikovnej, no a také už není.
Najdi si babku Černou Kroniku v Ať žijí duchové… 😉

před 1531 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
SaraLiska

Nechci se obhajovat, ale budu. Frajeřit opravdu nehodlám a zemřít můžu miliony jinými způsoby, děkuji za názor

před 1531 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava