mkdyalt ymhg

Jaké znáte vtipy?

Chodím na kurzy češtiny a lektor řekl že každý lekce bude ptát na nějaké české vtipy, a jsem vůbec neznám české vtipy, takže prosím jestli znáte nějaké krátké české vtipy napište tady

Odpovědi
Rokio

  • Proč 17 blondýnek stojí před kinem? Protože vstup je až od 18-ti.
  • Je lepší motorka, nebo záchod. Motorka je lepší, protože na ní mohou sedět dva a jedou, zatímco na záchodě může sedět pouze jeden a ještě musí tlačit.
  • Jaký je rozdíl mezi mužem a jogurtem? Jogurt má alespoň nějakou kulturu.

paul1

Tady je dobrý výběr:

Zdroj: https://czvti­py.cz/category/vti­py-o-sexu/

Savier

  1. Šli dva a prostřední upad.
  2. Letí dvě stíhačky a jedna nestíhá.

Filip84

Ale nebudeš tomu humoru, jako nerodilý mluvčí, rozumět.

Kim jde z práce domů, staví se u řeky a chytne rybu. Má radost, že fakani dostanou něco vydatnějšího, než kukuřici a zelí i jindy než na narozeniny věčného presidenta. Tak donese domů, ne a stará říká: „A co s ní mám dělat?“ No a Kim: „Jí uvař, ne?“ „Nejde proud.“ „Tak zatopíme.“ „Nejsou sirky.“ Tak Kim vezme rybu, odnese ji, smutný, zpátky k řece, pustí ji, ryba udělá tři tempa, otočí se proti němu a zavolá: „Nechť žije generál Kim Jong Il!

Přijedou „Pepíci“ do Nízkých Tater. A tak chodí po těch kopcích, no a už se smráká, no a vidí baču, jak sedí pri vatre a fajčí. No a bedle je takový seník. Tak „Pepíci“: „Bačo!“ „Hej?“ „Můžeme se tady v tom seníku vyspat?“ a bača: „Ale čo by nie.“ No, tak „Pepíci“ se zakvartýrujou, teďka už je večer, tak bača pochčije vatru a jde spát. V noci taká bouřka, no a v tom salašu střecha samá ďůra. No a nic, ráno „Pepíci“ promočení, že, no a bača vyžene ovcie a rozdělává vatru. A „Pepíci“: „Bačo!“ a bača: „Hej?“ „To do tý salaše vždycky tak hrozně teče?“ A bača: „Ale nie, čo by. Iba keď prší!

Haviř dostal za odměnu, bo narubal rekord, zajezd do Anglie. No tak čistě špekuluje, jak se v tý Anglii domluví. A tak seděj na pívu, že, a druhý haviř mu říká: „Ty, od stare bratranec v Anglii byl, a když budeš mluvit pomalu a spisovně, tak ti budou rozumět. Tak jo, tak haviř dojede tím busem do Londýna, že, a tak tam vpluje do pubu a říká: "Jsem haviř František z dolu Hlubina, vyhral jsem zajezd do Londyna, dam si pivo.“ A vedle něho přijde chlap, sedne a říká: „Jmenuji se Josef Hromadka, jsem haviř z dolu Lazy v Karvine, dam si pa-na-ka.“ A ten František mu říká: „Jmenuji se František, jsem haviř z dolu Hlubina, vyhral jsem zajezd do Londyna a dal jsem si pivo.“ A ten druhý mu odpoví: „Jmenuji se Josef Hromadka, jsem haviř z dolu Lazy v Karvine, dal jsem si pa-na-ka, jsme z jednoho kraje, nechapu, proč mluvyš anglicky!

Bača sejde zo salašu do dediny, aby si koupil trenýrky. A tak dojde do prvého krámu a povídá: „Počúvaj, Terka, máš trenýrky?“ A Terka praví: „Nemám, bača, iba slipy, ale taký komplet, aj s tričkom.“ No tak bača jde do druhého obchodu, a tam se ptá: „Dobrý deň, máte trenýrky?“ A prodavačka odpovídá: „Prepáčte, bača, nemám, iba slipy, ale iba taký komplet, aj s tričkom.“ No tak bača odejde, nasratý, že jo, že nesehnal trenýrky. A za tejden přijde Terka a říká: „Bača, máš vajcia?“ A bača na to: „Ale hej, mám, dve, ale iba taký komplet, aj s kokotom!

Slovák, v krčme, přijde k druhému a praví: „Počúvaj, Fero, já by som naozaj súrne potreboval požičať stokorunačku.“ Fero se zamyslí a praví: „Vieš čo? Keď ti požičám, budem nasraný ja. Keď ti nepožičám, budeš nasraný ty. Vieš čo? Zrobíme taký kompromis: choď do riti!

Přijede policajt k mrtvole tchýně a ptá se: „Hele, na rovinu, zabils jí?“ a dellikvent odpovídá: „Hele, mezi náma, otrávila se houbama!“ A policajt na to: „Vždyť má hubu celou od krve, prosím tě!“ A delikvent: „Protože je ta svině nechtěla sežrat!

Donese kluk domů žákovskou knížku, a tam je napsáno: „Ve středu donesou všichni žáci 10,– Kčs na Angolu.“ A fotr tam dopíše: „Synek zlobí, má zaracha, nikam nepojede!

Přijde lev k lišce a říká: „Liško, zejtra přijdeš v osm ráno, sežeru tě k snídani!“ A liška: „No tak, jo, no…“, celá rozklepaná. A lev: „V pořádku, píšu si: liška ke snídani v osm!“ Pak jde za zajícem a říká: „Zajíc, naklušeš ke mně v deset, sežeru tě ke svačině!“ A tak zajíc, celý zkroušený, říká: „No tak jo, no, v deset.“ A lev: „Píšu si, zajíc v deset ke svačině!“ Pak jde za veverkou a říká: „Veverko, přijdeš zítra v jednu odpoledne, sežeru tě jako předkrm před obědem!“ A veverka se postaví na zadní na konáru a praví: „A po rypáku bys nechtěl!?“ a začne po něm házet oříšky. A lev: „Tak veverka předkrm škrtám!

elkon

Jeden starý, dětský: Je to červené a je to na stromě – ledabyle pohozená hromada písku.
Nebo: kdysi v období vietnamské války. Je to žluté a leze to po zemi – Vietnamec hledá minu. Je to žluté a lítá to ve vzduchu – už ji našel.

Filip84

Savier: Šli dva medvědi, jeden hnědý, druhý doprava.
Jemný Jeník jelena zjemnil.
Nejsem účastníkem této konference, nicméně bych chtěl tučňáka.
Toto je kružítko, ale nemám žádnou kočku.
Hodný hajný Hon honil honitbou hranostaj hodně!
Parní provoz projel polem plný polen.

Savier

🤠👏👌