Denda Nová

Je lepší na čtení klasický ušák nebo houpací křeslo?

Odpovědi
led

Záleží od témy čítania.
Hojdacie kreslo uspáva, dobré na „červenú knižnicu“
Klasický ušiak doporučujem na čítanie spoločenskej rubriky a politické tlachy v novinách, prípadne na čítanie rozvláčnych bestsellerov. Ušiak navodzuje sediacemu čitateľovi pocit spoločenskej múdrosti, schopnosti riešiť ekonomiku a politiku celého sveta a priľahlého Vesmíru (včetne Aliendronova, materskej hviezdy piráta aliendrona).
Hojdací koník je pre čítanie dobrodružných príbehov.
Na čítanie tejto stránky doporučujem pevnú drevenú stoličku pri kuchynskom stole, prípadne malý pník pri ohníku kdesi pri večernom jazierku.

elkon

To musíš vědět ty, co ti vyhovuje.

cappuccino

Usak. Houpani te po par minutach pri cteni prestane bavit.

MirekPopStar

Zdravím, já souhlasím s tím, jak tady už bylo uvedeno a přikláním se spíš k nějaké pevnější variantě. Houpací křeslo je fajn, ale spíš na chvilkový relax, ale na čtení mi nepřijde moc praktické. Já sám mám doma ušáka. Doporučil bych hlavně jít po něčem kvalitnějším a kupovat spíš ve specializovaných obchodech, kde se zaměřují přímo na křesla. Já jsem si loni kupoval online na ezidle. Tam mi hodně dobře poradili. Tak můžete třeba zkusit.