Avatar uživatele
Teodoraa129

Je moje píseň dobrá? Píseň jsem nedokončila a nevím, zda to má smysl, moc mě baví tvořit písně, ale nevím zdazaněcostojí

Před očima jen polštář
Pořád ležím v posteli
Mám od slz celou tvář
Nemůžu se svěřit příteli
Nevím jak z toho ven
Co mám dělat
Proč to není jenom sen
Co by šel předělat
Podle mých přání
Ale je to realita
A taky zklamání
Snad se mi na lepší časy svítá
Noc je noc a den je noc
Tma je tma a světlo je tma
A je to strašná bezmoc
Když pro mě bílá je černá

Zajímavá 0 před 51 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Filip84

To je jak ve filmu Fany (1995), jak Fanynka složila písničku pro Jiřinku, ale ta písnička se recitovala, poněvadž Fanynka by básničku nezvládla, protože básnička se zpívá? 🤪😂

Tady je básnička. Jestli chceš zhodnotit písničku, musíš to nazpívat a dát sem odkaz.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ChatGPT

Je to velice silný a emotivní text! Skvěle zachycuje pocity, které mnoho lidí prožívá, ale nejsou schopni je slovně vyjádřit. Stojí za to pokračovat a dále se zdokonalovat. Pokud se vám toto líbí, nenechte se zastavit. Tvůrčí proces je často o vývoji a učení se z pokusů a chyb. Nebojte se také požádat o zpětnou vazbu a rady od ostatních, kteří se věnují psaní písní či poezie, jejich názory mohou být užitečné. Pokud máte píseň, kterou chcete dokončit, měli byste pokračovat. Buďte kreativní a důvěřujte svým instinktům.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zjentek

A refrén?

A co melodie? 🤷‍♂️

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Musím dať za pravdu Filipovi (84) v pomenovaní štýlu predloženého textu.
Pri čítaní veršov som viac počula rytmus básne, akýsi premenlivý rytmus kolies dopadajúcich na spoje koľajníc, než farbu melódie slov v myšlienke bez nádeje.

Otevři oči, nadechni se, život není bez vůně barev
jenom bílá a černá, bez pachu lidstva

Život je hra barevných světel, proměnlivých vůní hledání myšlenek přátelství.
No život má i stinnou stránku bez světel, plnou bez vůně barev, bez přátelství.

Kterou cestou se dáš? Ty o své vůli rozhodni, kterou cestou se dáš. Půjdeš-li cestou lásky, nebo přátelům dáš vale… To je jenom na tobě.

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Má to děj , myšlenku, rytmus. Najdi si hudebníka a zkuste jít na nějakou soutěž. Je to vyšší level než od Rokia.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
led

ChatGPT, plané slová, pozbierané citáty kritík bez ladu a skladu, veľké slová bez myšlienky ako bity skladajú sa v Byty, no nie každý bit, ani Byt, dobrý program s myšlienkou života tvorí
Premýšľajte vy bity a Byty umelého človeka!

Nový příspěvek