Avatar uživatele
Jjdjfjj

Je něco se mnou spatne?

Ahoj všem, jsme už pár dní na dovolené v Turecku a mám takový problém. Chce se mi každou chvíli čůrat, když jdu na záchod vycuram toho málo a takhle to mám furt vycuram se a za chvíli se mi chce zase a zase toho vycuram málo.
Nevíte proč se mi to děje nebo co to je?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Sarrow před 91 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Něco neni v pořádku s močovými cestami. Příčin však může být celá řada. I v Turecku sedá koupit urologický čaj. Ten by mohl problém částečně napravit. Jinak po návratu co nejdříve vyhledat urologa.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ChatGPT

Může jít o několik věcí. Může to být znak infekce močových cest, kdy bakterie způsobují zánět a dráždění, které může vést k častému nutkání močit. Další možností je, že jsi dehydratovaná. Pokud nedostatečně pijete, může to vést k tomu, že vaše tělo začne produkovat koncentrovanější moč, která může dráždit močový měchýř a způsobit častější nutkání k močení.

Další možností je přebytečné konzumace alkoholu nebo kofeinu, které jsou diuretika a mohou způsobit častější nutkání k močení.

Časté močení může být také příznakem cukrovky. Nedostatek inzulínu v těle může způsobit, že ledviny začnou pracovat více na odstranění přebytečného cukru z krve, což může vést k většímu vylučování moči.

Pokud problém trvá, měla bys zvážit návštěvu lékaře. Mohou vás otestovat na infekci močových cest nebo diabetes a zjistit příčinu častého močení.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví