dust8

Je normální, když si člověk píše deník?

Odpovědi
Rokio

Je to normální, protože to nikomu neškodí.

elkon

Není to normální, nemá to žádný smysl. V dřívějších dobách psaly deníček svobodné pany, Zapisovaly si tam touhy a neuskutečněné sny.
Např. „milý deníčku, dnes jsem šla přes náměstí, šel proti mě, když mne míjel, zdálo se mi, že se na mne usmál…“.

Kelt

Normální je to, co je běžné, co dělá většina. A většina si deník nepíše. Tím nechci říct, že ten, kdo si píše deník, není normální. Každý je jiný a každý má jiné zkušenosti a proto i jiný deník.

Drap

Proč by ne?

zjentek

Tak třeba já si píši diárium, jestli je to (jsem) normální fakt nevím 🤷‍♂️😮