Rokio

Je podle vás školník Willie z kresleného seriálu Simpsonovi kladná postava?

Zde je odkaz na postavu: https://www.pos­tavy.cz/willi­e/
zdroj: postavy.cz

Odpovědi
orwell

Neznám Willieho, ani zmíněný seriál. Ovšem školník a kladná postava? Co si vzpomínám na ZŠ, tak nejvíc jsme se báli školníka, uklízeček a kuchařek. Než riskovat konflikt s těmi posledními, to jsme raději sežrali i to, co k jídlu nebylo.

Tonda Káňa

Já viděl díly do 14. série, dál již ne, ale dle mého to byla spíše zlá postava. Mně sympatický nikdy nebyl… 😃