Kepler

Je pravda, že ožralí mají štěstí?

"Fakt, že se Fitzpatrickovi podařilo posadit letoun s desetimetrovým rozpětím křídel na dvacet metrů širokou ulici, aniž by se jakkoli dotkl průčelí kterékoli z budov, to byl při stupni jeho opilosti skutečný zázrak. Svou ochrannou ruku nad ním musel držet té noci přinejmenším sám římský bůh vína Bakchus,“

https://www.de­nik.cz/cesi-a-zavislosti-alkohol/thomas-fitzpatrick-alkoholismus-letani-riziko-historie.html

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… ne, jen maj větší kliku …

Další odpovědi
aliendrone

Ze svého subjektivního pohledu na základě zkušenosti se mi to jeví tak, že ANO! ;) :D

elkon

Jak kdy.

Pepa25

Řekl bych, že mají stejné štěstí jako střízliví, jen svým chováním vytvářejí víc situací, kdy se může projevit …