zdenek l

Je to dobrý nápad zrušit EET?

Nejlepší odpověď
Hlada

Ano, je to dobrý nápad i splnění volebního slibu. EET byla snaha o znepříjemnění drobného podnikání. Lidé, kteří od státu nic nepotřebují, se špatně ovládají. Z daňového hlediska to nemohlo mít žádný přínos, protože daň je pro drobného živnostníka bezvýznamným výdajem.

Další odpovědi
Alesh

Jo, je to dobrý nápad, jestli si někdo naivně myslel, že ti, co měli onu povinnost, to budou cálovat ze svého, tak je fakt naivní. Logicky se zvýšené náklady promítly do cen, a tudíž to zaplatil kdo? … Zákazník.

Zdroj: https://www.sez­namzpravy.cz/cla­nek/domaci-politika-na-eet-stat-vydelal-ctyri-miliardy-zaplatili-to-vsak-zakaznici-192569

_Bůh_

Jako já chodím ke kazachstáncům na kebab, a tam EET nepoužívali nikdy. Takže ona by to byla změna jen pro někoho. Ale žili jsme před EET, žijeme s EET, a budeme i po ní.

elkon

Není, zase někteří začnou okrádat stát (a tím vlastně nás), jako před tím.

Drap

Jak pro koho, někteří velmi rádi uvítají.

Drap

Nepoužívali pouze ti, kteří doposud nemuseli.