Rokio

Je trestné, pokud bych si najal nájemného zabijáka?

Co kdybych si ho nenajal na zabíjení, ale na vaření?

Nejlepší odpověď
elkon

Další výplod chorého mozku.

Další odpovědi
da ny

Pokud pro Vás bude zabiják , za úplatu vařit, je to OK.
Jste „čistý“ 😉, hlavně když to o něm nevíte.....

cappuccino

Kuchar te vyjde levneji:)

Filip84

Nájemný zabiják Ti, buďto, vůbec vařit nebude, protože to – prostě a jednoduše – neumí, a nebo bude, ale na to, aby Ti vařil pravidelně, Tvé úspory poněkud nestačí, když frajer bere třeba $100,000.00 „za číslo“. 👌😅

Takže se ptáš na úplnou pakoninu, zase: je dokonale irrelevantní, je-li trestné, najal-li bys si nájemného zabijáka k vaření, či-li nic, protože Ty nemáš na to najmout si nájemného zabijáka na vaření. Takže to nemusíš řešit. 👌🤪