plebs

Je tu další výročí, jaká hesla provolávat na povzbuzení prostého lidu?

Štamgasti různě navrhují na př. dáme Česko dohromady, zastavíme drahotu, nenecháme nikoho padnout, zastrašíme Rusko, nakupujte v Polsku, ano bude líp dále z historie předhoníme Rakousko / stačí určit termín /, Česko je lev Evropy a pod.

Odpovědi
elkon

Zbytečné tlachy. K ničemu. Význam to má stejný jako: „Se Sovětským svazem na věčné časy a nikdy jinak“.

OSHO

Lidí je na světě nadbytek a proto je zde nedostatek lásky

zjentek

Ježiši! Jenom hlavně nijak NEPOVZBUZOVAT ten v zádech ohebný plebs! To by byla ta NEJHORŠÍ KATASTROFA, bo jen je trocha poplácáte po zádech, tak oni hned LETÍ A KONAJÍ! 🤦‍♂️🐔🤦‍♂️