Rokio

Je tu z vás někdo, kdo ještě nenosí bundu venku?

Dnes jsem neměl bundu, nýbrž pouze mikinu a samozřejmě ostatní oblečení.

Jste odolní vůči zimě?

Odpovědi
Drap

Jsem přiměřeně odolný. Des jsem chodil v košili a lehké vestě. Nevidím na tom nic nezvyklého.

iceT

Dnes jen mikinu a pod ní tílko. Nesnáším být navlečená jako cibule.

elkon

Pro tebe zbytečná informace.

Ametyst

Já už týdny nosím zimní bundu, čepici a někdy rukavice. Venčím psa brzy ráno, kdy ještě většina lidí spí. Venku je opravdu velká zima, spojená s vlhkostí vzduchu, takže pocitově je to ještě studenější, než ukáže teploměr.

Tonda Káňa

Co je to „ostatní oblečení“? Měl jsi Rokio třeba trenky?? 😀