Rokio

Je výše postavený americký prezident, nebo čínský bůh srandy?

Myslíte si, že americký prezident má na boha?

Nejlepší odpověď
Kepler

Pro mně je každý bůh srandy (nejen čínský) nadřazený jakémukoliv prezidentovi, i když kačer Donald (Trump) se dost snažil. Ale pořád je ve hře ten náš.

Další odpovědi
aliendrone

Někdy mi přijde, že se stírají rozdíly mezi jakýmkoliv bohem srandy a prezidenty, obecněji POLITIKY a POLITIČKAMI, abych byl moderně genderově vyvážený. ;) Jen ten jejich „humor“ mi připadá poněkud tragikomický, často až morbidní. :(

Ametyst

Pokud jde o Spícího Joea, tak snad ten Číňan. 🙂 Dokonce i Demokraté jsou ze svého prezidenta nešťastní, viz video.

Zdroj: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=kn9JakbUP­dU

elkon

A je to tu zase…👎

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Kepler

Ametyst: zdá se že naším nejlepším kandidátem na prezidenta by byl Jára Cimrman ležící spící…😊

Ametyst

🙂 Rozhodně. Ten by nikoho nepohoršoval. 🙂 Možná ani Rakousko-Uherskou monarchii ne.