zjentek

Je výstřel z nenabité vzduchovky dostatečným vyslaným signálem špačkům, aby opustili višeň i přilehlé okolí?

Anebo zde bude bezvýhradná potřeba nabít? 🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️

Odpovědi
Drap

Z nenabité vzduchovky nelze vystřelit. Plácáš nesmysly.

Kelt

Rozzuř 50 borců s basebolkami a řekni, že se jich nebojíš a vystřel 1 varovný výstřel. Výsledek bude podobný.

Rokio

Musela by být v prvé řadě nabitá. Pokud máš v ní náboje a vystřelíš do vzduchu, tak jestliže to bude na veřejnosti, mohlo by to být považováno za výtržnictví.

Jinými slovy nestojí to za to.

aliendrone

To už nadělá větší kravál startovací pistole. Jak ti ty špačky závidím, už bych měl doma pár kilo diabolek. No uvaž – střelba na terč je sice fajn, ale celkem nuda. Takhle spojíš příjemné s užitečným, twl CO bys ještě nechtěl? Už máš být zakempený na dobrém místě s připraveným náklaďákem pro odvoz hromady ptačích mršin do kafilérky. 😉 😁

Dochy

Drape, jak to že z nenabité nelze vystřelit? Tos ještě na pouti nevystřelil naprázdno? Možná existují promyšlenější kousky, ale jak ty pouťové kuličkové tak ty co jsme měli na škole na diabolky nemají žádnou kontolru jestli je nebo není nabito. Takže klidně vystřelíš trochu vzduchu…

cappuccino

Muzes zkusit tohle:
https://www.in­stagram.com/re­el/C8490UmKhs2/?ut­m_source=ig_em­bed&ig_rid=e1d2f853-3c1f-4d32-abd7-dcaaf240cb65

Dochy

Drape, jak to že z nenabité nelze vystřelit? Tos ještě na pouti nevystřelil naprázdno? Možná existují promyšlenější kousky, ale jak ty pouťové kuličkové tak ty co jsme měli na škole na diabolky nemají žádnou kontolru jestli je nebo není nabito. Takže klidně vystřelíš trochu vzduchu…

Sorry, nemělo to být v odpovědích.

aliendrone

Rokio>>> CO to máš za vzduchovku, že do ní potřebuješ NÁBOJE? 😉
TWL, ne že budeš v televizi jako ten mamrd z filozofické fakulty… 😶

Rokio

alien: Spletl jsem se.