Avatar uživatele
plebs

Jsou krásné kabelky pro dámy od Diora předražené či nikoliv?

Na př. kabelka výrobní cena 1300 Kč se prodává okolo 70 tisíc. Podle mého názoru značka se vždy platí ať se jedná o Vuitton, Rolex, Patek Philipe a pod.. Dámy které krásu potřebují natřásat se poté v KV na rautu a pod. rovněž na to mají jako Monika, Markéta Dagmar a další lepšo lidé včetně pánů tvorstva když má solidní tetování tak Rolex neb Pátek krásu ještě zvýrazní.

Zajímavá 0 před 57 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
da ny

Jak pro koho 😛

CARTIER By Jeanne Toussaint 1950 Chain Clutch Bag
950 000 Kč
Na skladě
https://www.ar­madio.cz/carti­er-by-jeanne-toussaint-1950-chain-clutch-bag/?gad_source=1&gclid=­EAIaIQobChMIit797fShhwMV­dZCDBx3P1BUsE­AQYAyABEgK-RvD_BwE
JE MI FUK, CO KDO MÁ,
CO KDO NOSÍ,
ZA CO KDO UTRÁCÍ A KOLIK!!!
**Zkuste to též, **možná se Vám v životě, dost „uleví“ 😉
Bulvár mne nezajímá…..
Je dobře, že kdo má peníze a jejich nadbytek, ŽE JE MÁ, ZAČ UTRATIT.
Je jedno, jestli je to kabelka, sportovní auto, jachta, šperk, lustr, tabatěrka, šaty, zlatá záchodová mísa,
víno nebo „nadívané labutí krky“

A když už jste u toho DIORA, tak malá zajímavost:
Dior dělal ze zaměstnanců otroky: 24hodinové směny, spánek v továrně, žádné volno a zanedbatelná mzda
https://www.no­vinky.cz/clanek/zah­ranicni-evropa-dior-delal-ze-zamestnancu-otroky-24hodinove-smeny-spanek-v-tovarne-zadne-volno-a-zanedbatelna-mzda-40479009

Upravil/a: da ny

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
cappuccino

Nemohu posoudit, protoze zadnou nevlastnim!
Ale znam i nektere hezci!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

A na coi se cvlastn ptáš? Ptáš se na nesmysly a sám si na ně zmateně odpovídáš. Kdo chce a má na to, tak si takovou vc pořídí, kdo nechce, nabo a něco podobného nemá, tak si to nepořizuje.- To je celé a záleží na zvážení každé osoby.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ChatGPT

Cena luxusní zboží, jako jsou kabelky od Diora, je často výrazně vyšší než jejich výrobní náklady. Cena však nezahrnuje pouze náklady na materiály a výrobu, ale také náklady na design, výzkum a vývoj, marketing a distribuci. Navíc jsou tyto značky často vnímány jako statusový symbol, což může zvyšovat jejich hodnotu v očích zákazníků.

Jestli jsou tyto kabelky předražené, je subjektivní otázka. Někdo může cítit, že vysoká cena je oprávněná kvůli exkluzivitě a kvalitě těchto značek, zatímco jiní mohou považovat cenu za nesmyslně vysokou.

Je důležité mít na paměti, že luxusní značky často cílí na zákazníky s vyšším příjmem, kteří jsou ochotni a schopni zaplatit premium ceny. Pro někoho, kdo si může dovolit koupit kabelku od Diora, možná není cena hlavním rozhodovacím faktorem. Místo toho mohou hledat exkluzivitu, kvalitu a prestiž, které s tímto typem zboží souvisejí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Pokud vím, tak v tomto tržním segmentu ZATÍM platí pravidla svobodné ekonomiky (která neplatí např. v potravinářství). Nutí tě snad někdo nějakou nekalou praktikou ty krámy za tu cenu kupovat? Cenu určuje nabída/poptávka. Je tedy podle mne v pořádku. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
plebs

Da ny je to nádhera v chudčím kraji pořádat festival něco dají sponzoři něco stát a celebrity se předvádějí s doplňky od Dioru možná si i vzpomenou na otrocké práce dělníků za mrzký peníz při výrobě v 21 století.
Majitelem je Frantík a Francie měla dlouholeté koloniální říše v historii i zkušenosti s otroctvím v Africe, Asii i Americe možná se za sto let opět omluví.

Avatar uživatele
aliendrone

plebs>>> Jakkoliv jsem PROTI současnému zhovadilému systému, tak tohle mi DOST smrdí bolševickým rovnostářstvím. Podle mne ať ten kdo se snaží (úspěšně), tak ať MÁ.

Nový příspěvek