dust8

Jste z jiného těsta?

Nejlepší odpověď
annas

Ano, protože...

Jde o přenesený význam. z jiného těsta se pečou buchty, z jiného chléb Takže jde o pečivo jiného druhu, jiného použití, jiné trvanlivosti.

Přeneseně – každý člověk je z jiného těsta, liší se DNA, má rozdílnou barvu pleti, jinjý nos, nos, barvu očil, vlasů,otisky prstů, , je tedy jedinečný , je to osobnost.

Další odpovědi
_Bůh_

Ne, protože...

Lidský genom je u lidí extrémně podobný. Jedinci u jiných druhů mají vůči sobě více odlišnou DNA.

elkon

Z jiného těsta než kdo?