jirka F

Kam zmizel uživatel Rokio?

Je možné, že pomáhá s pečením cukroví.

Nejlepší odpověď
Rokio

Mám na starosti i jiné věci. V poslední době je doma krize a pomáhám rodině. Také rád hraji jednu multilplayer hru, píšu články na dětský web a posílám balíčky.

Další odpovědi
zjentek

Třeba jen venčí. V závějích však nevidí přechody a tím se jeho cesta domů může poněkud komplikovat, znáš Rokia. Děkuju.

Drap

Třeba ho hospitalizovali

da ny

A mne napadlo, Rokio,
že držíš zase bobříka mlčení.
Nebo v tomto nákupním čase obrážíš automaty a nákupní košíky, kde „vykrádáš drobné“. ;/
A ty zatím pomáháš doma 😉
Přeji vše dobré!

Savier

Také by mě zajímalo. Chybí mi.

elkon

Kouba jej dostatečně nahradí.

zjentek

Elkon, co to zase meleš Rokio je docela jiné těsto 🤷‍♂️

elkon

Je sice jiného ražení, ale magor nebo pako, ve výsledku to vyjde na stejno.

zjentek

Rokio máš tam balíček i pro mě? 🥺

Rokio

zjentek: 🙂