plebs

Kde je původ účesu podle hrnce?

Nádherné rovné svislé dolu zastřižené pěkně zarovnané, možná původ je u Indiánů nebo v Africe případně v Rusku. Pohledné mladé moderní dámy jej často používají já je obdivuji ovšem starý štamgast to hodnotí jako podle hrnce.

Odpovědi
Drap

V kuchyni. Kde taky jinde? tam je k hrncům nejblíže.

Rokio

Zde je odkaz: https://www.id­nes.cz/onadnes/mo­da/uces-podle-hrnce-telefon-z-plechovek-co-uz-nase-deti-nezaziji.A111214_153­419_styl_abr
zdroj: idnes.cz

marci1

Účes podle kastrolu/hrnce: původ sahá do středověku, kdy s ním po Evropě chodilo mnoho lidí. Tehdy se skutečně stříhal s využitím vhodné nádoby. Byl tak adekvátně jednoduchý, což na zajištění popularity stačilo.
😄

Zdroj: https://extra­fit.cz/uces-podle-hrnce/

led

Známy strih mužského účesu v XVII.storočí za Cromwela, aby sa rozlíšili stúpenci parlamentu (krátkovlasí) proti kráľovským (dlhovlasí).
V tomto sa neorientujte podľa „historicko dobrodružných filmov“, ktoré si históriu prispôsobujú podľa fantázie svojich tvorcov. Prakticky sa hrncový strih používa dones v rôznych módnych modifikáciách.