Kazatel

Kde koupit státní protiinflační dluhopisy tzv. z druhé ruky? Jde to vůbec?

Odpovědi
Pepa25

Ne, nelze, sekundární trh s nimi neexistuje – dluhopisy nejsou přijaty k obchodování, investoři je buď drží do splatnosti nebo je v případě potřeby jednou ročně odkupuje emitent jako předčasné splacení. Již vydané dluhopisy tak lze jen zdědit.

Pepa25

JInak blahopřeju, jediná smysluplná otázka ze všech otázek všech uživatelů ze celý víkend. Fakt to tu upadá …