Savier

Kde se léčí nemocní vězni?

Mají vězni svojí nemocnici? Nebo jdou do „normální“?

Nejlepší odpověď
Emefej

V Praze a Brně jsou vězeňské nemocnice.

Další odpovědi
cappuccino

To leceni ve vezenske nemocnici bych si moc neidealizovala! Nejspis bude i dost obtizne, se tam dostat. Nedavno jsem cetla clanek o nedostatku lekaru ve veznicich. K tomu je i nedostatek leku, takze vezni asi te pece moc nedostanou.
Ale davam za pravdu da ny, ze v tak krasny sobotni letni den, bych si taky predstavovala jine tema!!

da ny

Přiznám se, při sobotě, že takovou otázku, bych zde, od dospělého člověka nečekala 😉
Přeji prima den!

Savier

Díky. Já vím, jsem originální. Taky přeji prima den!