Johannnna

Kde se nachazi tlačítko pro deaktivaci alarmu v prison island Praha? Mistnost The burglar (taková ta mistnost s obrazy).

Odpovědi
elkon

Dost naivní dotaz. To určitě není určené pro veřejnost. Od toho je obsluha.

Pepa25

Pokud by někdo napsal návod na internet, tak ta úniková hra ztratí smysl, nemyslíte?

Johannnna

Jde spis o to ze jsme hru navštívili, a tlacitko jsme proste nezvladli najít. Tak to byla jen otazka ze zvědavosti, abysme zjistili jak moc jsme hloupý.