Kepler

Kdo je autorem této moudrosti?

„To je dneska samá droga, samá chemie…Člověk je rád, když se mu podaří vychovat normálního alkoholika“.
Nebo tak nějak. Někde jsem to slyšel, ale nemůžu si vzpomenout, kdo takhle zaperlil.

Nejlepší odpověď
marci1

Jedná se o citát ze hry Bolka Polívky „DNA“. Zaperlil s ním v zábavném pořadu u Krause. 🙂
https://goout­.net/cs/dna/szqxmct/

Další odpovědi
Ametyst

Slyšela jsem to od Bolka Polívky.

Ametyst

Marci: vidím, že je to opravdu naše téma, kde se potkáváme. 🙂Zdravím a mávám. 🙂

marci1

Taky zdravím a mávám. Bolek má někdy fakt hlody. 🙂