Savier

Kdo nahradí Putina?

Pokud na něj třeba někdo spáchá atentát? Mám obavy, že by ho nahradilo akorát nějaké ještě větší „zvíře“ 😕

Nejlepší odpověď
Pepa25

Můžeme tady vytvářet různé teorie:

  1. Rusko je normální země, kde probíhají volby, ve kterých kandidují politici z různých stran. Takže pokud Vladimír Vladimírovič odstoupí, umře nebo se stane zdravotně neschopným vykonávat funkci, tak v souladu s článkem 92 Ústavy Ruské feederace budou do 3 měsíců vyhlášeny volby a prostě bude z kandidátů zvolen nový prezident.
  2. Rusko v éře putinismu není ani trochu standardní země, volby nejsou ani náhodou svobodné, v posledních byla připuštěna kandidatura pouze tří i na ruské poměry neznámých lidí, kteří Putina nemohli ani teoreticky ohrozit. Putin nekandidoval ze Jednotké Rusko (což je strana, která má ústavní většinu v Dumě), ale za Národní frontu, což je koalice, která zahrnuej ještě 3 další strany, které podporují vládu). Ale v žádné není žádné politik, který by byl známější, Stejně tak vláda dělá Putinovi jen křoví. Takže pokud by Putin nečekaně skončil, tak bude obrovská nejistota, možná nepokoje a anarchie, jaderné hlavice budou na prodej na černém trhu, možná se do toho naopak vloží armáda …
  3. dále je možných x variant mezi, v zákulisí určení hlíčoví hráči …

Vše pouze spekulace …

Další odpovědi
Drap

To zatím nikdo z nás netuší. Každý je nějak nahraditelný.

led

Putinove Alter ego je už otestované a pripravené. Neviete, kto to je? Spomeniete si, kto ho v rokoch 2008 – 2012 „zastúpil“ na prezidentskom stolci?

plebs

Kandidovat bude dáma Navalná