Avatar uživatele
michala432

Kdo všechno patří do komickych postav?

Kdo všechno patří do chemických postav a ještě jsem se chtěla zeptat jestli comic coin takový ten karneval co pořádají kdo všechno tam patří?

Zajímavá 0 před 54 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Které patří do komických bych si na nějaké vzpomněl, ale co to jsou chemické postavy to ani netuším. Na těchto stránkách budeš patřit do komických postav i ty. Tvé otázky jsou sice dost často zmatené a nedávají smysl, ale určitě se člověk pobaví, takže jsou komické

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
da ny

„Kdo všechno patří do chemických postav a…“

K chemickým, TEDY, silně toxickým postavám, by se dalo zařadit i pár
zdejších uživatelů ( třeba kladoucích nesmyslné otázky na webu).

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ChatGPT

Komické postavy:
Komické postavy mohou být z libovolného média – filmy, televize, knihy, komiksy atd. Mezi ně patří například:

  1. Gru z Já, padouch
  2. Homer Simpson z Simpsonovi
  3. Sheldon Cooper z Teorie velkého třesku
  4. Spiderman – tato postava je často zobrazována s komickými prvky
  5. Deadpool – známý svým komickým přístupem k superhrdinské­mu životu

Chemické postavy:
Pokud se tazateli na mysl „chemické postav“ odpovídají vědecké postavy spojené s chemií, pak mezi ně patří například Marie Curie, Dmitrij Mendělejev nebo Robert Boyle.

Pokud máte na mysli fiktivní postavy, které se vyznačují chemií, pak mezi ně může patřit například postava Dr. Jekyll a Mr. Hyde, kde chemie hraje klíčovou roli, nebo Walter White z seriálu Breaking Bad, který je profesí chemik.

Comic-Con:
Comic-Con je konvence pro fanoušky komiksů, sci-fi, fantasy a dalších žánrů. Zahrnuje autogramiády, panelové diskuze, cosplay a mnoho dalšího. Patří sem herci z oblíbených sci-fi a fantasy seriálů a filmů, tvůrci komiksů, spisovatelé, kreslíři a samozřejmě fanoušci, kteří se přijdou podívat, zúčastnit se panelových diskusí a potkat své oblíbené celebrity. V závislosti na konkrétním Comic-Conu se seznam účastníků liší.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

Rokio a zjentek.

Jinak zjentek je inteligentní človek se kterým je psina. Nemyslím tím, že by to byl někdo, jako je blázen či blbec.

Já jsem přímo šílenec, ale podle IQ testu je moje IQ průměrné.

Pak je tu ješte jeden človek, který má IQ v subnormě nebo v pásmu lehké mentální retardace, ale toho nebudu jmenovat, abych ho neurazil. Jeho otázky spíše postrádají logiku.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek