hippeace

Kdy hledáte kdo by vám vytvořil web, po čem koukáte?

Co vás zajímá když potřebujete postavit web? Mluvme o příkladu že chcete malou vizitku protože jste začali podnikat a chcete být na internetu dohledatelní.
Za mne určitě reference a když začínám s podnikáním tak asi budu koukat i po ceně. Ale co ještě? Nebo třeba hledáte něco specifického v těch referencích? Jako třeba jak si vedlo časem SEO? Jak pozná lajk že vybraný developer je ten pravý? Že to dělá dobře a nejedná se jen o rychlokvašku z nějakého kurzu?

Odpovědi
Drap

Po ničem. Nepotřebuji stavět web.

elkon

Nic, nepotřebuji žádný web a pokud bych ho potřeboval, tak bych si poradil.