zjentek

Kdy konečně zareagují vodárny na fialovou drahotu všeho a navýší nám cenu vody o příjemných 300 a více procent?

Nebo jsou vodárny jacísi samaritáni? A jak dlouho a jakou jste měli radost, když se snížila daň u vody? Ještě je ve vás tento ne tolik starý, radostný počin čímsi živen?

Odpovědi
Drap

Vodárny nejsou samaritáni, dokonce nejsou ani naše. Nejvíce jich zřejmě patří Francouzům. Že se zdraží voda je myslím jasné. O kolik to bude se zatím neví. To je tak když hospodář vše své za mtzký peníz vše prodá a potom zpět vše co potřebuje draze kupuje.

aliendrone

Popravdě cenu vody nesleduji. Ovšem počkej, až si to přečte Pepa25, označí (zdražování vody) za kryptokonspiraci, která možná hraničí s šířením poplašné zprávy. ;) :D :D

A kdyby náhodou nereagoval, tak hapiky ti vysvětlí, že stejně za to může Putin, takže žádný strach. Ono se to nějak odůvodní, abys byl v klidu. :D :D :D