cappuccino

Kdyby jste byl milionar, rozmazloval byste sve deti nebo je spis drzel zkratka?

Myslite si, ze penize kazi cloveka?

Nejlepší odpověď
elkon

Rozmazlování nepřinese nic dobrého. Děti musí znát cenu peněz a že nic není zadarmo.

Další odpovědi
Gus_Fring

Nějak tak rozumně. Protože kdyby mohli mít cokoliv, co chce, tak by si ničeho nevážili. A potom by hledali něco, co by bylo nového, protože by neměli motivaci pro nic jiného. A jednoho dne by začali fetovat, v lepším případě by skončili jako chudí asociálové, v horším případě by zemřeli brzy.

Malvína

Dopřála bych, samozřejmě. Ale hranice musí být. Nechtěla bych mít doma dítě, které by bylo natolik rozmazlené, že by bylo na nás finančně závislé a odmítalo by se vzdělávat a vydělávat své peníze. Ta hranice je tam velmi tenká, ale jsem rázný člověk, který dokáže nastavit hranice a nepovolit. Bude to hnusné, ale k čemu by takový člověk byl prospěšný. Každý z nás by měl umět zabezpečit sám sebe. Já bych k milionům musela také dojít svou cestou a hlavně pílí, to samé bych vyžadovala od něj. Bez práce nejsou koláče.

anonym

Peníze člověka nekazí.Vždy záleží na povaze.Když je někdo nevyrovnaný a přijde k penězům snadno,většinou je to malér.Řekl bych,že spíše bída kazí člověka,která ho mnohdy navede i na šikmou plochu.Jinak je dobré aby i děti milionářů poznali hodnotu peněz prací.

Drap

Coby kdyby, nikdo z nás neví. To co ti kdo řekne, jsou jen přání a sny. Tímto způsobem se ptají malé děti. Život neni černo bílý, ale je plný kompromisů, tolerance a snahy pochopit ostatní.

Kazatel

Nechal bych je zavléct na Krym a raději rozmazloval ze státních peněz seniory.

cappuccino

Jednim z prikladu je Dominika Gottova, ktera ted dokonce obvinuje tatu z toho, ze ji zkazil zivot!!!