Rokio

Kdybych napsal do popisu platby příspěvek na teroristický útok, když někam posílám peníze, mohlo by to mít vážnou dohru?

Myslím, když někam posílám peníze nebo něco platím přes internetové bankovnictví a já bych tam napsal do poznámky toto, mohlo by se klidně stát, že by nás doma „přivítala“ zásahovka?

Nebo je to jen klukovina?

Nejlepší odpověď
Drap

Poznámky k platbě píšeš pro sebe

Další odpovědi
zjentek

Vždycky můžeš ještě tvrdit, že si takový svůj popisek NEUVĚDOMUJEŠ! Oni (zákon) tě sice následně „protáhnou“ několika testy psychologem a psychiatrem počínaje ve snaze prokázat ti opak, ale TY na ně hravě vyzraješ si myslím, takže ať se snaží jak chtějí, buď v klidu. (;

_Bůh_

Příspěvek na teroristický útok PROTI teroristům. Pro ně jsme teroristi my 🙂

elkon

Vážně už ti „hrabe“. Podpora terorismu je trestný čin.