Když pojede můj syn na zápas, je lepší mu dát modré, nebo bílé kimono, když má hnědý pásek?

Nejlepší odpověď
Schluker

Pokud pasek nejde vyprat, kupte cisty. Ne ted vazne, zeptejte se trenera, pokud syn nedostal presne instrukce.

Další odpovědi
zjentek

Pokud je tam na výběr (což se mně nezdá), tak bych volil dle agresivity/schop­ností. Pokud rány spíše dává, tak bílé, pokud dostává, tak to modré. (;

Kazatel

Zvolil bych hnědé, kdyby se náhodou víte co, nebude to tak vidět.

anonym

Tak většinou vyhrává.. Takže tedy asi zvolíme to bílé.. V seznamu bylo napsané že si má vzít kimono.

zjentek

👍