zjentek

Kolik potřebujete v krámu vyzkoušet klobouků, než cítíte, že vám konečně nějaký padne?

Nebo taky kšiltovek, bejsbolek, bekovek…

Nejlepší odpověď
marci1

Asi tak 5. Nedávno asi 200 (je jich tam asi 400) ve zkoušírně klobouků Tonak v Novém Jičíně: https://techn­otrasa.cz/zas­tavky/mesto-klobouku/
Moc jsme se nasmáli a ty fotky, no boží! Taky jsme si prohlédli expozici klobouků na zámku v Novém Jičíně: https://epocha­nacestach.cz/za­mek-novy-jicin-renesancni-skvost-plny-klobouku/
😄

Další odpovědi
Drap

Nekupuji klobouky, ani je nenosím.

cappuccino

Nosim jenom slamak a ten uz mam vyzkouseny! Ten sedne vzdycky.
JInak ksilty proti slunicku, tam se taky neda nic zkazit.

Nicmene zrovna vcera jsem se divala na film o Charlie Chaplinovi. Byl tam dav vitajicich lidi a vsichni chlapi meli klobouky! Drive se nosily vsude ve svete, hlavne i v Australii. Byly slusive a prakticke. Jenze to se taky nosily klasicke obleky, coz uz dneska neni tak bezne.
Muj tatinek, kdyz mu bylo asi 15, byl na fotbale a fandil opacnemu tymu nez jeho soused. Soused se nastval, popadl klobouk a utrhul mu okraj tak, ze mu ho narval na krk. Te historce jsme se vzdycky moc nasmali. Skoda, ze to nikdo nenafilmoval:)

zjentek

Marci, přišel jsem na jednu zajímavost. Pokud už člověk cítí, že mu „hučka“ padne a cítí se v ní komfortně, může dále zkoušet obdobné pokrývky z jiných materiálů a v jiné barvě, než sezná, že existují další a další, které padnou JEŠTĚ LÉPE! 😄

marci1

Určitě8-)

marci1

😄