Rokio

Kolik vlastníte lodí? Máte jich dost?

Je pravda, že ten, kdo má alespoň jednu loď, tak je kapitán?

Nejlepší odpověď
elkon

Už je to tu zase. Tydýt opět začíná.

Další odpovědi
da ny

„Dost“ máš asi dnes Ty, Rokio (otázky jsou zase „perly“.......).
Ne, není to pravidlo ani pravda.

Drap

Mám pouze jednu loď. Nemusím být kapitán, třeba pramice, kanoe, nebo kajak nemají svého kapitána. Pro mne je jedna tak akorát, takže dost.

aliendrone

Všichni vědí o mé příchylnosti a reálných nárocích k lodi Nostromo (papírově náležící Weyland-Yutani Corp.). Jen ta posádka kdyby déle vydržela, chcípáci. 😉 😁 😁
https://wallpa­peraccess.com/nos­tromo

Rocker

Mám model Titanicu,vlas­tnoručně jsem ho postavil.