plebs

Komu fandit ve fotbalu, když čeští milionáři již vypadli?

Štamgasti mají názor Anglie historie samá kolonie v roce 1938 kšefty a s Adou Francie něco podobného Španělé a tulipání v tom mají také prsty.

Odpovědi
Kelt

Já vidím finále Španělsko Nizozemsko. A fandím hře, ne nějakému týmu.

elkon

Bez štamgastů ani ránu, to hovoří za vše. Až budeš mít svůj názor tak si možná pohovíš.

aliendrone

Triviálně jednoduchý dotaz – tomu, na koho jsi vsadil. Něco složitějšího než bublající bláto by na skladě nebylo? 😉

plebs

Aliendrone já vsadil na české borce ať při fotbale nebo hokeji kdo neskáče není Čech.