Dr. Darko

Které hodinky jsou lepší na měření sportovních aktivit? Garmin nebo apple watch?

Odpovědi
Pepa25

Vzhledem k tomu, že chytré hodinky jsou dost o propojení s dalšími zařízeními, je to IMHO hlavně otázka, jestli je člověk jablíčkář nebo ne …

Michálek1245

Jestli to máte jenom na sportovní aktivity, tak je to asi jedno. Pokud budete chtít ty hodinky i normálně nosit, tak si kupte Apple Watch. Nemusíte ty nejnovější, třeba trojky jsou super. Jen bych doporučil koupit si na https://www.i­pouzdro.cz/re­minky-pro-apple-watch-42mm/ řemínky Apple Watch 3, protože ty základní jsou na sport docela nevhodné a mě v nich při běhání drhlo zápěstí. 😉

malinak812

Vím, že Garmin má kolega v práci a je s nimi spokojený. Jaký model ale má netuším. Já jsem ale už léta fanoušek Applu, takže jsem si přirozeně koupil i Apple watch. Teď je mám asi třetím rokem a zatím si je nemůžu vynachválit. Jen teda jednou jsem na nich nedopatřením praskl displej. Naštěstí šel vyměnit a výměna displeje Apple watch ani nebyla tak drahá. Postarali se mi o to tady: https://iwatchser­vis.cz/znacky/ap­ple/