Lucyfer

Kupujete někdo časopis Žena a Život? V kterém díle byl rozhovor s Kateřinou Dolenskou (jogamaniak)?

Na facebooku na mě nedávno vyjel příběh, přímo od té Káti, kde byla fotka z časáku a rozhovor mimo jiné o krásných řasách. A teď sedím u kožní, maj tu snad všechny vydání za letošek a já to tam prostě nevidim. 😀 A to jsem psala zprávu přímo té Kátě : bez reakce , nebo pod jeden příspěvek na insta i na fb od „Žena a Život“.

Odpovědi
magorvkleci

12/2024 5.června 2024