AnnaŠtěch

Kvalitní povlečení na míru

Zdravím všechny, kde prosím na míru ušijí povlečení? Máte někdo zkušenost s nějakým e-shopem?

Odpovědi
Hlada

K tomu není potřeba žádný e-shop. Na povlečení se nepoužívá overlock ani jiné speciální stehy. Stačí jakýkoli domácí šicí stroj.

Drap

Zkušenost sice nemám, ale když zadáš o vyhledávače – Povlečení na míru- ukáže se ti celá řada firem.

Luiza

Ahoj, doporučím český e-shop biante.cz – šijí i na míru a navíc jsou moc ochotní a vše je kvalitně zpracováno a taky mají vše z kvalitních materiálů.

Micholupu

Dobrý večer, máte prosím někdo zkušenost s hřejivým povlečením od nich? Je příjemné na dotek? Vydrží časté praví?