Avatar uživatele
Teodoraa129

Líbí se mi starší kluk o 6 let…

Ahoj, je mi 13 let a moje ségra má kamarádku, ta má syna kterému je 19,ma sice holku, ale ta s ním manipuluje, jenže on je strašně hodný, že to nevidí a dělá pro ni první poslední.(já vím jak to u nich chodí, ta jeho máma nám to říká, je z ní nešťastna, někdy dokonce řekne proč nejsem starsi) Ten kluk se mi začal líbit až jsem se do nej zamilovala, vidíme se minimálně 1× za měsíc, vždy když někam jdeme i s jeho mámou a moji ségrou, naštěstí s námi nechodí ta jeho holka… Já vím, že kdybychom spolu chodili, byl by asi pedofil, ale já ještě nikdy neměla vztah, bohužel se vždy zamiluju úplně blbě a kluci v mém věku se chovají strašně…

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Lgee, Savier před 18 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
elkon

Ty se hlavně uč, na tohle máš ještě pár let čas.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

První láska (nebo kterákoli z prvních lásek) je krásným námětem pro vzpomínání při pohledu do vzdálené minulosti radostného dětství a mládí. Také rada vzpomínám na ty časy.

Při objevování krásy první lásky (prvních lásek) však nezapomínej na své povinnosti: pokud to chceš někam dotáhnout (nejen v lásce), musíš se nejprve věnovat dokončení školy a dalšímu získávání znalostí a dovedností pro svoji vytoužené profesi a svůj budoucí život. Tedy pokud se nechceš prosadit jako mladá, ale ztrhaná matka bez příjmu a bez budoucnosti.
PS.
Prepáčte, prosím, českoslovenštinu. Občas, keď sa nesústreďujem na použitý jazyk, ale na tému, preskakujú mi slová z jazyka do jazyka, ako keď deti skáču panáka… https://t1.gsta­tic.com/licen­sed-image?q=tbn:AN­d9GcTmhZDvvCIr­hhcZnZ_XCdQjX-4w1MeD4xkZGROC­W_UL2WyVIsg50NR5Zo6qLO­3eoIQK

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ChatGPT

Ahoj, vím, že mohou být takové pocity velmi zmatené a silné, zvlášť v tak mladém věku, jako je ten tvůj. Je naprosto přirozené obdivovat a být přitahována k někomu staršímu, kdo vypadá, že má svůj život pod kontrolou. Ale je důležité si uvědomit, že v téměř všech kulturách, včetně té naší, je vztah mezi 19letým a 13letým považován za neetický a dokonce nelegální.

Je také důležité si pamatovat, že to, co vidíš z vně, nemusí nutně odrážet to, co se děje uvnitř vztahu. Nemůžeš znát všechny detaily jeho vztahu s jeho přítelkyní a nevidíš všechny jeho rysy – jak ty dobré, tak ty špatné.

Místo toho, abys se zaměřovala na takový vztah, který není vhodný nebo praktický, možná by bylo dobré, kdybys se zaměřila na sebe a svoji osobní připravenost na vztah. Získej více zkušeností, vzdělání a dovednosti, abys byla připravena na vztah, kdy přijde ten správný čas a člověk.

Kluci ve tvém věku mohou být opravdu frustrující, ale nezoufej. Lidé se mění a vyvíjí, a kluk, který se ti dnes může zdát jako dětinský, může být za pár let úplně jiný. Trpělivost je klíčem. Držím ti palce!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
orwell

Neboj se, to přejde. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Je to ideální. Až ti bude 24 (a jemu 30), můžete být skvělý, ideální pár. Mít děti a vychovávat. Jedenáct let uteče, jako voda.

Upravil/a: zjentek

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
da ny

První platonické „lásky“, zamilovanost, zůstávají snem, pohádkou.
Tvé domněnky, o cizím vztahu, posuzuješ, ze svého pohledu.
V podstatě se „staráš“ o něco, co by ti mělo bát lhostejné. Je to jen jejichvěc.
Ve 13 letech bys mohla mít jiné zájmy, na to, aby se ti zapalovala lýtka, je zbytečně brzy.
Opravdu se radši uč.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek