Savier

Líbí se vám tvorba Michala Davida?

Je to jeden z mých nejoblíbenějších interpretů.

Odpovědi
elkon

Jiná odpověď

Nemám s ním problém. Ale největších úspěchů dosáhl za mladých let, ještě za doby účinkování s kapelou Kroky Fr. Janečka.

cappuccino

Jiná odpověď

Je to vyborny hudebnik, ale bohuzel ma malo konkurence! Tedy konkurence asi je, ale asi je tezke, se prosadit.

Tonda Káňa

Ne

Ne, já jedu power metal…

Front

Ne

Hlada

Jiná odpověď

Ne. Je jedním z talentové líhně geniálního obchodníka F. Janečka. Ve srovnání s big beatem konce šedesátých let to byl úpadek. V rádiích se ale tenkrát nic moc lepšího nehrálo a tak získal spolu s Bartošovou značnou popularitu. Kladně hodnotím jeho pozdější práci na muzikálech a jeho soukromý život.