jirka F

Líbí se vám vaše jméno o které jste nežádali, ale bude s vámi až do smrti?

Například moje jméno Jiří se mně líbí jedna dívka mně v nemocnici řekla že mně dali hezké jméno.

Nejlepší odpověď
da ny

Po malé úpravě (na matrice MÚ), ano.
NIKDO nemusí být se jménem, se kterým není spokojen/nelíbí se mu,
„nežádal o něj“, až do smrti!!!
Jeto nesmysl.
Každá změna k lepšímu, le spokojenosti, je prospěšná.
Za změnu křestního jména, příjmení, stačí na matrice zaplatit, po 1 000 Kč
a požádat o změnu.

Další odpovědi
Tonda Káňa

Mně se mé jméno líbí.

Drap

Celkem líbí, znám celou řadu horších jmen

Rokio

Ano. Nemám s ním problémy.

Disraeli

Jméno se dá změnit (dle odpovídajících pravidel a postupů)… nemusí být až do smrti.

jirka F

To jsem nevěděl Disareli já myslel že se mění jen příjmení nevěsty u svateb.

Disraeli

Můžeš si změnit i své křestní jméno. Dokonce myslím i příjmení u muže…