zjentek

Má dáma ve videu jednu podprsenku, anebo dvě a to se tak nosí?

https://www.y­outube.com/shor­ts/0cIxToSDW5Y

Led, tak to si vůbec nemyslím. Vzal jsem silný brýle a taky lupu a podívejme… Dáma má bílou šňůrku i kolem krku (z nášho pohl'adu vidno napravo). 🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️

Otázka tedy stále neobjasněna. Ví někdo další? 😉

Nejlepší odpověď
led

Má tmavú podprsenku, poznať to podľa viazania vzadu.
To vrchné, čo vyzerá ako biela podprsenka, je pevná súčasť čiernobieleho vršku šiat, ktoré sú vzadu zviazané šnúrkou…

PS.
To je tak, keď roztúžený muž pozerá viac na to pod šatami a zrak sa mu zahmlieva… 😛
Preto nepoužívam odborné pojmy ale laický opis

Další odpovědi
Rokio

Tak se jí zeptej.:-D

aliendrone

No, na mě to působí, že má černou práskačku a přes ni nějaký „práskačkový top“. Sry, terminologii v tomto oboru ovládám nedostatečně. Každopádně když Její Excelence tvrdí, že „je to jinak“, tak jí budu věřit. To víš, ohledně podprsenek jsem specialista leda tak na rozepínání (a i to někdy může někdy být zatrachtilý problém). 😉 😁 😁

Kelt

Myslím, že to není to hlavní. Za každé shlédnutí jí to něco hodí. Dívej se na to, co vidíš. Je mladá, pěkná, pružná, dobře vybavená. A jestli má jednu nebo dvě podprskenky a modré nebo zelené kalhotky , paruku, příčesek nebo vlastní vlasy, a jiné otázky, které nás chlapy napadnou, nemohou být odpovězeny. Pokud se nejedná o soutěž Na lovu.

zjentek

Aliene, dnes se nezřídka už jen váže šňůrkou (toť ten SPRÁVNÝ pokrok!) 😁😁😉

zjentek

Aliene, u nás na Prajzské práskačka znamená takový ten kus šňůry/špagátu k biči (nejlépe KOŽENÝ 😛🤫). 😉

zjentek

Rokio, já se ostýchám. Zeptej se jí ty, za mě a já si to tam pak přečtu. Díky, kamaráde ;D

Rokio

zjentek: 😄

zjentek

Rokio, čemu ses nezeptal? 🤷‍♂️😮🙏