Lgee

Má mezinárodní soud nějaké pojistky?

ve státě si soud dělat co chce nemůže protože je zde spousta brzd a protivah , má nějaké pojistky i mezinárodní soud nebo může usoudit že člověk co někomu dal pěstí tak udělal zločin proti lidskosti? Kontroluje to někdo?

plebs: já se ptam na mezinárodní nikoliv evropský ale ok díky.

Nejlepší odpověď
Mr. Marek

Otázka je pod kategorií motocykly. Spravný automobil, nebo kterékoliv jine motorové vozidlo by zpravidlo mělo mít brzdy. Agresivita na silnice neptatří. Pokud máte pochybnosti, můžete se pojistit, takže ano, pojistky jsou.

Další odpovědi
aliendrone

Předpokládám, že přinejmenším pojištění budovy. Pokud jde o elektrickou instalaci, tak pojistky byly zhusta nahrazeny jističi a chrániči. ;) :)

plebs

Nekontroluje to nikdo. Můj příbuzný se obrátil na ESLP jelikož ČR nepřijala Evropskou Směrnici 49/2002 ES v daném termínu a on se dožadoval práva dostal odpověď, nejprve využít veškeré možnosti v ČR tj. od Okresního soudu po Ústavní tudíž to bylo nad jeho finanční možnosti. Později se mu donesla zpráva / neověřená / že tam sedí na příjmu Český úředník který to lustruje předem co jde dále či nikoliv.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.