Rokio

Má váš finanční majetek hodnotu vyšší než jeden milión korun českých?

Mám na mysli pouze vaše jmení v hotovosti, na běžném účtu, na spořicím účtu, na termínovaném vkladu, ve stavebním spoření, na doplňkovém penzijním spoření, v dluhopisech, v akciích atd.

Nepočítejte kryptoměny.

Nejlepší odpověď
jirka F

Nechci odpovědět. Je to moje soukromá věc.

A co je ti vůbec do toho kolik já mám finanční majetek!?😡

Další odpovědi
cappuccino

jiný názor

Rokio, ty ted delas na financaku?
Skutecne si myslis, ze ti tu nekdo bude psat vysi sveho majetku?

elkon

jiný názor

Nic ti do toho není, ty se starej o to, aby ses neptal na hovadiny, místo toho, abys dělal něco smysluplného. Ale toho zřejmě ani nejsi schopen, protože jediná tvoje činnost, kterou svedeš, je vybírání automatů a nákupních vozíků, případně otravovat staré babky v ulicích, nebo zde svými stupidními kecy.

EKSOT123

ne

Kdysi se mi podařilo našetřit asi čtvrtinu z toho, ale to byly zlatý časy a je to dávno rozfofrovaný.:-D

Tonda Káňa

ne

Kéž by…

aliendrone

jiný názor

Je mi jasné, že si nejspíše ani neuvědomuješ OHROMNOU DRZOST své otázky. Co takhle ještě písemnou dokumentaci o mém penisu (včetně jeho fotografie)?

PROBER SE a raději se vrať k nákupním vozíkům a somrování/čórování propisek!

Pepa25

Nejtrapnější otázka, kterou tu dáváš pravidelně, např. https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jste-milionarem-vas-majetek-ma-hodnotu-alespon-jeden-milion-korun

aliendrone

Pepa25>>> Vida, dokonce i my dva se na něčem shodneme. :- 😁 😁