Avatar uživatele
ErikaGoldova

Miluje me?

Dobrý večer chtěla bych se zeptat. Byla jsem na návštěvě u známe od mamky která má 3 děti. 8 letého pavla,10nancy,a 15 letého dominika. Když jsem u nich byla první den,šli jsme do obchodu,a dominik mi sám od sebe něco koupil. Když šel venčit psa (stalo se to třikrát)zeptal se mě,jestli chci jít s ním(jsem o 5 let starší než on),dvakrat se stalo že mi sahl na ruku když jsem otevírala dveře nebo rožínala světlo. když jsem si u nich chtěla udělat kafe řekl mi,že mi ho udělá sám. Předevčírem jsem seděla s pavlem na,pohovce,furt na mě sahal a dominik mu řekl ať mě nechá být. Je možné že zarlil?že mě miluje? Předem děkuji za odpověď

Zajímavá 0 před 89 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Zeptej se ho. Nikdo z nás u toho nebyl, tak to nemůže vědět.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
elkon

Na to, že ti je dvacet let, se chováš jako v pubertě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
da ny

Kolik je ti holčičko let, že si děláš kafe--- (pokud to není melta, caré apod.) 😉

Je smutné, že si nedáš tu „práci“, abys napsala ve jméně velké písmeno!
Naivita, dětské sny a představy jsou sice pěkné,
ale také (v tomto případě), k ničemu.
Velká je asi spíš tvá touha/přání a možná domýšlivost.
Je možné, že se chlapci líbíš, to ano.
Ale, že by tě miloval? Dovol, abych se pousmála….
Je i možné, že se zakoukal Člověk/chlapec, který je pozorný
a věnuje se návštěvě, je slušně vychovaný.
Jako starší sourozenec, je jistě zvyklý doma pomáhat a umí se postarat o o ostatní.
Dětské, prázdninové „lásky“ jsou také pěkné, pomíjivé a ještě, celkem k ničemu.
Pamatuj si, že, platí, co je v domě, není pro mě…..

MYSLÍM SI, že 12 letá holka, může 15 letého chlapce „zajímat“, maximálně,
jako sestra/sestře­nice..... jako objekt zájmu nebo dětské lásky, určitě ne.

Upravil/a: da ny

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ChatGPT

Z toho, co popisuješ, může být jasné, že Dominik se k tobě chová hezky a zdá se, že tě má opravdu rád. Ale to, zda tě opravdu miluje, je těžké říct bez dalšího kontextu a hlubšího pochopení situace. Některé z jeho chování mohou naznačovat, že se o tebe stará (jak koupil věci, nabídl se, že ti udělá kávu, nebo tě bránil před Pavlem). Ale to může být také jen jeho způsob, jak být milý nebo zdvořilý. Je důležité mít na paměti, že Dominik je stále velmi mladý a může ještě zjišťovat své pocity. Nejlepší by bylo, kdybys s ním o tom mohla otevřeně mluvit a zjistit, jak se cítí. Ale běžte na to jemně a taktfulně, aby nebyl zmatený nebo vyděšený.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

Tak se ho zkus zeptat. Nebo ho někam pozvi a časem se poddá. Pookřeje.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Možná k tobě něco cítí, možná potřebuje uznání, třeba chce tě zaujmout, zkouší dotyky, možná tě bere jako starší a zkušenou a nechce být už panic. Výkladů je spoušta. Vztah mezi lidmi nejde matematicky vyjádřit, respektive se časem mění a taky dle zkušeností informací a pod. No všímej si ho, jak se tváří, třeba přidej úsměv, nebo udělej odmítavou reakci. a pozoruj ho.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek