Mirek Darvas

Může bezdomovec do práce když má vyuční list a spí ve svém autě?

Jestli může ten co už jde vyrazit za svojí budoucností tak si nejdřív koupí nějaké ojeté auto za 15 000 na začátek bude v něm pár dní žít dokud si nesežene práci a neveme hypotéku.

Odpovědi
Schluker

Klidne. Bude to asi dost nepohodlne, ale v zasade tomu nic nebrani. Zamestnavateli to bude nejspis uplne jedno a i kdyby nebylo, formalne se nesmi ani ptat.

Dochy

Nechápu na co se ptáš. Vlastní bydlení není podmínkou toho jít do práce. Hypotéku mu zřejmě nikdo po 1–2 měsících prac. poměru nedá, bude muset do nájmu, nebo na ubytovnu

led

1 – To záleží od vzájomnej dohody zamestnávateľa a zamestnanca.

2 – Problém bude mať s políciou pri registrovaní kúpeného auta, pokiaľ ho registruje ako bezdomovec.

aliendrone

Jasně že může. Ona dokonce existují i auta speciálně upravená k obývání (ne že by to bylo nějak extra pohodlné). A dokonce ani nebude mít problém s policií či jiným úřadem, bo trvalé bydliště (v občance) bude mít na obvodním úřadě. :)

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.