zjentek

Může nás banka omylem připravovat o peníze?

Jak si nejlépe kontrolujte, že částky na vašich kontech tzv. sedí? Pouze důvěřujete? Jde mně o běžné účty. Přecejen se na nich částka často mění a těžko si z hlavy pamatovat. Důvěřujete?

Odpovědi
elkon

Kdo umí počítat, ten snadno ohlídá. Od toho jsou výpisy. A navíc, je možné sledovat transakce on-line. Případně i pohyb na účtu sledovat pomocí SMS na mobilu.

aliendrone

Může a stává se to celkem často (na můj vkus). Chybička se vloudí. :)
Pamatuješ na dnes již bývalého uživatele ge0rge? Twl jak jsem mu záviděl jeho moderní přístup, kdy popisoval easy moderní správu svých peněz pomocí appek. Ale co nadělám, vždycky, když mi něco/někdo nabízí možnost, že mi „pomůže“ se správnou financí, taxemi v hlavě doslova ROZEŘVE milion alarmů. ;)

Navíc – ono STÁLE platí, že není nad svaté obrázky emisních bank hezky z ručky do ručky. Jen ať někdo zkusí dohledat místo, čas, účastníky či výši transakce. Tady strejda Google ani FBI/NSA kyberfízlové nepomohou. ;) :D :D

Tudíž jsem prokletý až do samotné smrti, co nadělám. NEBO mám naopak opravdové štěstí? Kdo ví? ;) :)

zjentek

Elkon kdy ty se naučíš odpovídat na otázky, to ví Bůh!