DisoliX

Můžu začít s hokejem v 15?

Zdravím,
je mi 15 let, narozeniny jsem měl v únoru a už asi 4 roky chci hrát hokej. Vždy když jsem se někoho zeptal, bylo mi řečeno že už je moc pozdě a všichni mi předhazovali že neumím ani bruslit. Takže, je možné začít s hokejem v mém věku i když neumím bruslit? Nechci do nějakého extra týmu. V září nastupují na střední do Kroměříže, tak mně napadlo to zkusit tam, ale nevím jestli mně vezmou…

Odpovědi
Drap

Začít je možné v každém věku. U PC to ale zřejmě nevyřešíš.

elkon

Když neumíš bruslit (ve tvém věku), tak si to můžeš odvodit sám, na to se nemusíš ptát.

DisoliX

To tu vážně většina lidí umí jen urážet?

da ny

Pro zábavu a jako koníčka vždy.
Pokud budeš mít kde.....