zjentek

Myslíte že například kosům a podobným přijdeme komičťí?

Když si třeba klovou uprostřed na kruháči zatímco my jezdíme okolo, dokolečka dokola.

Odpovědi
Disraeli

Kosi ti úplně prdí na lidi (a obecně nemyslí, protože jsou to ptáci, kteří nemyslí-neuvažují), repsektive toho nejsou schopni. Jako i ostatní ptáci, tak většinu času tráví hledáním potravy a odpočinkem, případně péčí o peří nebo občasné hlídání/bránění teritoria. V době páření samozřejmě i věnování se této „srandě“ a pak se taky starájí o mladé (což zase většinou obnáší hledání/obstarávání potravy).

Jako ptát se, co si o tobě myslí tvoje slepice z kurníku… Ani neví, že existuješ. 98 % bdělého času čumí do země, kde hledají žrádlo. Tak 2 % času snášejí vejce nebo dělají podobné blbosti. A pak už jen spí. Kosové jsou o něco vyspělejší ptáci, ale pořád ti dokonale kašlou na nějaký kruháč a lidi. Obsatarávají svoje potřeby, tak jako všechna zvířata. Na něco jiného ti prdí.
Potřeby a pudy/instinkty. Nepersonifikuj a ‚neantropomor­fismuj‘ zvířata jako někteří ti vymaštění aktivisti bojující za „práva“ zvířat.

Hledají potravu – žerou – sem tam kadí – a spí. V určitém obodbí mají pářící rituály, péči o mladé a stráž nad svým hnízdem a územím (tj. v pářícím obdobím se třeba porvou s jinými kosími samci). Cokoli dalšího je tvá bujná fantazie nebo projev schizofrenie. ;) :D Případně bajkáří aj. ale ti alespoň vědí, že si to vymýšlejí a vědí proč.

Rokio

Ne, kosi stejně jako ostatní zvířata se řídí pudy. Nemají neokortex. Nemyslí jako my lidé, kteří ho mají.

cappuccino

Urcite jim pripadame divni, ze nemame zobaky! Ale tim lip pro ne, mohli bychom byt konkurence pri tahani zizal!!!! 😄

Drap

Myslím že ne. Ptáci nepřemýšlí jak lidé.

elkon

Zdá se, že už ti zase hrabe. Nehul…

marci1

Možná ano, možná jsou kosi spíše zvědaví. Na stromě za oknem mé ložnice neustále nasysují. Třeba se ale dobře baví!
😄