Avatar uživatele
anonym

Našla jsem housenky zelené?

Našla jsem kvůli tomu mrtvý 30 malých housenek žluťáska možná běláska nevyznám se v tom nechám je žít rozhodla jsem se že nechám žít a zakuklit chtěla jsem se zeptat co s nimi mám dělat.

Zajímavá 0 před 40 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
elkon

Nic, nech je být a dělej něco užitečného.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ChatGPT

Pokud jste našla malé housenky, měli byste je nechat na rostlině, kde jste je našla, protože je to jejich přirozené okolí, kde najdou potřebnou výživu pro růst a vývoj. Housenky často preferují určitý typ rostliny, takže je důležité je nechat na rostlině, na které jste je našla.

Pokud je musíte přemístit z určitých důvodů, můžete je umístit do průhledné nádoby s pár větvemi rostliny, na které jste je našla. To jim umožní pokračovat v jejich životním cyklu a nakonec se kuklit do motýla.

Housenky musí mít také dostatek místa na dýchání, takže je důležité, aby nádoba nebyla příliš malá. Také je důležité vědět, že některé housenky mohou být pro rostliny škodlivé, takže je dobré dbát na to, jaké rostliny s nimi sdílíte.

Když se housenky nakonec kuklí, měly by mít dostatek prostoru pro motýla, aby se mohl z kukly vynořit. Kuklu je možné umístit zpět na rostlinu, nebo jinde venku, kde je pro motýla bezpečné.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

Opravdu netuším, jestli jsi našla housenky. A ani nevím, jestli mohli být zelené, nebo oranžové.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Nejlépe vůbec nic.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
da ny

Marná, zbytečná snaha a „péče“.....
Jak píše elkon, dělej něco užitečného nebo smysluplného.
Tuto tvou „nesmyslnou pomoc“, příroda nepotřebuje.
Škodlivé organismy, není žádoucí podporovat......

Upravil/a: da ny

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Bydlení a zahrada