Kepler

Nějak mi přestává chutnat alkohol a shodil jsem dvě kila, jsem v posledním tažení?

Nebo jsem jen prepitý a prejásaný?

Nejlepší odpověď
anonym

A co ženský?Jestli se ještě otočíš za nějakou šťabajznou,tak jsi ještě v fit.;-)

Další odpovědi
zjentek

Prdlajs, to je cajk… normálně, když přestaneš chlastat, tak nevědomky omezíš i hulení, bo není taká chuť a proto si přibral!

RyuzakiKate

Vono se to nezdá, ale alkohol je docela kalorickej, obzvlášť na noc, takže jestli přes den něco děláš a občas vyrazíš na pořádnou procházku a střídmě papáš, tak se to projeví!

Třeba jsi prošel nějakou katarzí a už se nepotřebuješ pravidelně uvolňovat chlastem. Nebo už jseš vybíravej jako já a radši jíš a pitivo si dáš jen jednou za čas :)

Mc Merkurion

… no, asi by to chtělo na chvilku přestat, to víš, už nejsme nejmladší, tak nemůžem pařit celej tejden v kuse … no, anebo trénovat …

Kepler

zjentek: nepřibral, SHODIL!

zjentek

Jaj? Tak je to naopak, tady bych se trošku bál. (;(;(;